Hakkında

 

BenimKokteylim.com her türlü kokteyl ve içecek tarifi paylaşan bir tarif websitesidir. Site içerisinde alkolsüz alkollü kokteyl tarifleri, çeşitli içeçek tarifleri, içecek ve kokteyl hazırlama ile ilgili bilgi ve rehberler ve yan ürün önerileri bulunmaktadır. Siteye 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır.

Site içerikleri alkol kullanımını teşvik edici unsularını, herhangi bir alkol markasının tanıtım/promosyon içeriklerini barındırmamaktadır.

Sitede bulunan tariflerin amacı, tarifler hakkında genel bilgi paylaşmak, bu konuyla ilgili mesleki olarak ilgilenen kişilerin kullanımına sunmaktadır.

Benimkokteylim.com olarak alkolün yalnızca bilinçli tüketilmesini vurguluyoruz. Hiçbir şekilde alkollü araç kullanılmamasını temenni ediyoruz.

Sitede bulunan herhangi bir görsel, yazı veya başka bir içerikle ilgili telif hakkı, soru, sorun veya öneriniz varsa, bize ulaşın bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanımı yasaktır, kullanmak istediğiniz içeriklerle ilgili lütfen bize ulaşın bölümünden bizlere yazarak izin alınız.